Daily Archives: 01/03/2017

DanielsSestdien, 25.februārī, Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē notika bērnu un jauniešu vokālo ansambļu un solistu konkurss „Pērļu lietus”, kurā šogad sacentās 15 ansambļi un 34 solisti no Liepājas, Rīgas, Tukuma, Ventspils, Kuldīgas, Skrundas, Aizputes, Durbes, Grobiņas, Vaiņodes un Nīcas. Konkursa „Pērļu lietus” dalībniekus – dziedātājus vecumā no 5 – 16 gadiem vērtēja profesionāla žūrija: dziedātāja, vokālās grupas „Framest” soliste Rūta Dūduma, dziedātājs un vokālais pedagogs Uģis Roze, dziedātājs un dziesmu autors Ivo Fomins, komponists, aranžētājs un diriģents Andris Kontauts, un diriģents Gints Ceplinieks.

Šajā konkursā  Nīcas vidusskolas  1. klases skolnieks Daniels Vecbaštiks izpildīja Daigas Rūtenbergas dziesmu  ‘’ Mīkla” un saņēma  Atzinību.

Danielu konkursam sagatavoja skolotāja Daina Jurga un koncertmeistare Dina Sleže. Paldies par atbalstu mazā solista ģimenei.