Daily Archives: 08/03/2017

logo_konference_2017Jau ceturto gadu Nīcas novada izglītības iestādes rīko konferenci veltītu bērnu veselības jautājumiem. Šī gada konferences tēma „Laimīgā ģimenē – laimīgs bērns”. Konference notiks Nīcas kultūras namā š.g. 11.martā.

Konferencē koplekcijās būs iespēja uzklausīt mācītāju Edgaru Maži par ģimenes lomu bērna audzināšanā un psiholoģi, psihoterapeiti Diānu Zandi par bērnu emocionālajiem traucējumiem, to riskiem, palīdzības iespējām. Būs 3 interešu grupas:

1. Konfliktu pārvarēšana saskarsmē ar pusaudžiem (psholoģe M.Ābeltiņa).
  2. Bērnu un pusaudžu emociju un uzvedības traucējumi, psiholoģiskais atbalsts (psihiatrs G.Trimda).
  3. „Kā tas, vai jūtam dzīves garšu, ietekmē bērna laimi?” (psiholoģe K.Maka)

Darba kārtība – Konference_11marts

Plānotais konferences darba laiks no 10.00 līdz 14.00. Sīkāk iepazīties ar darba kārtību var skolas mājas lapā http://www.nica.edu.lv/ vai novada mājas lapā www.nica.lv

7.martā Grobiņā notika starpnovadu sacensības vidusskolas grupas jaunietēm. Mūsu skolas komanda – J.Siksna, N.Stase, L.Ziemele, R.Čaure, A.Vēliņa, R.Kalēja un R.Diķe piedalījās šajās sacensībās. Četru komandu konkurence un spraigā cīņā, kad trijām komandām bija vienāds punktu skaits (skaitot uzvarēto setu attiecību), jaunietes izcīnīja 2.vietu.volejbols -11