Daily Archives: 20/03/2017

Cienījamie vecāki!

28.martā (otrdiena) Nīcas vidusskolā notiks Vecāku diena.

Dienas kārtība:

No plkst 8.30 – mācību stundu apmeklējums saskaņā ar mācību priekšmetu stundu sarakstu vai tā izmaiņām.

No plkst.17.00 līdz 19.00 – pēc iepriekšējas pieteikšanās piedāvājam individuālas sarunas ar mācību priekšmetu skolotājiem, klases audzinātājiem, atbalsta personālu, skolas vadību.

Dienas laikā varēsiet izmantot iespēju pusdienot, apskatīt skolas muzejā izstādi “Nīcas vidusskolas skolēnu ražošanas brigāde”.

Lai nodrošinātu kvalitatīvu vecāku un pedagogu sarunu, lūdzam līdz 24.martam pieteikties individuālajai sarunai.

Pieteikties direktores vietniecei mācību darbā Antrai Šakalei elektroniski e-klasē vai pa tālruni 26490767 (darba dienās no plkst. 09.00 līdz 16.00 SMS vai zvana veidā), norādot:

savu vārdu, uzvārdu, skolēna vārdu, uzvārdu, skolotāja vārdu, uzvārdu, ar kuru vēlaties tikties,vēlamo laiku.

Uz tikšanos Vecāku dienā!

futbols 12017. gada 10.martā Nīcas vidusskolas 3., 4., 5.klases astoņi zēni (A.Dambis, E.Tumševics, M.Ķuņķis, D.Buks, D.Ķergalvis, M.Kažis, V.Mūrēns, K.Apinis)  piedalījās Kurzemes skolu finālturnīrā futbolā 4.-5.klasēm Grobiņā. Turnīrā piedalījās piecas komandas no Kurzemes skolām – Nīcas vidusskolas, Grobiņas pamatskolas, Talsu 2. vidusskolas, Liepājas Centra sākumskolas, Tārgales pamatskolas. Spēles bija ļoti spraigas. Nīcas mazie futbolisti, iegūstot vienādu punktu skaitu ar Liepājas Centra sākumskolas komandu, ierindojās 3.vietā, jo visu izšķīra iesisto vārtu attiecība. 1.vietā ierindojās Grobiņas pamatskola, 4. un 5. vietu sadalīja Talsu 2. vidusskola un Tārgales pamatskola.