Daily Archives: 27/03/2017

esi_lideris24.martā komanda JUST DO IT (Krista Otaņķe, Valts Vecbaštiks, Roberts Šīmanis; konsultējošā skolotāja Agita Mače) piedalījās projekta “Esi Līderis” pamatskolas programmas “STARTS”  konkursa “PROFESIONĀLIS” finālsacensībās un desmit komandu konkurencē ieguva 2. vietu. Pasākums norisinājās Dienvidu filiālē  “SEB finanšu centrs”. Spēles gaitā katra komanda iejutās bankas lomā, pirka un pārdeva valūtu, ar mērķi gūt vislielāko peļņu. Pēc spēles skolēni iepazinās ar SEB bankas darbību, devās ekskursijā pa lielo 10 stāvu ēku, aprunājās ar darbiniekiem par viņu darba pienākumiem. Pēc tam sekoja spēles analīze un apbalvošana. Mūsu skolēni tika pie vērtīgām SEB bankas balvām- austiņām, ārējās uzlādes baterijām un citām piemiņas veltēm.