Daily Archives: 08/05/2017

• 08.05. divas skolas komandas piedalās Latvenergo koncerna erudīcijas konkursa ” Fizmix Eksperiments” finālsacensībās Rīgā.
  • 09.05. skolas eksāmens informātikā 7.klasei
  • 09.05. skolēni piedalās pavasara vieglatlētikas sacensībās Aizputē
  • 11.05. 9.klases skolēni apmeklē Nīcas novada domes sēdi.
  • 12.05. Pēdējā zvana pasākums 9.un 12.klases skolēniem
  • 13.05. plkst.9.30 Ģimenes dienas pasākums.

Atzīmējot 4.maija notikumus, 3.maijā, Baltā galdauta svētki tika svinēti arī Nīcas vidusskolā. Jaunāko klašu skolēni tradicionālo deju kopas un skolotājas Solveigas vadībā izdejoja latviešu tautas rotaļas, skolēni cienājās ar veikalu tīkla “Top” un “Priekules maiznieka” sarūpētajiem pīrādziņiem. Taču nedaudz vēlāk visi pēc izvēles devās vienotā draudzības skrējienā, gājienā vai braucienā ar riteņiem “Par stipru skolu, stipru Nīcu un Latviju”. Jau par tradīciju kļuvušajam pasākumam arī šoreiz pievienojās pirmskolas izglītības iestādes “Spārīte” vecākās grupas audzēkņi.