Daily Archives: 09/05/2017

Kurzemes regiona finala kopbilde8.maijā skolas 2 komandas piedalījās konkursā “Fizmix Eksperiments” un zināmi rezultāti.

Latvenergo koncerna erudīcijas konkursa „Fizmix Eksperiments” Kurzemes reģiona finālā Nīcas vidusskolas komanda Fotoni izcīnījusi augsto 2. vietu, savukārt uzvaru un ceļazīmi uz nedēļu garu vasaras nometni nopelnīja Skrundas vidusskolas komanda Oposumi. No Liepājas puses finālā piedalījās arī Liepājas Raiņa 6. vidusskola, Liepājas A. Puškina 2. vidusskola, Liepājas 7. vidusskola un vēl viena komanda no Nīcas vidusskolas − Elans-A. Lai sasniegtu tik augstus rezultātus, dalībniekiem bija jāapsteidz pārējās 29 Kurzemes reģiona komandas.

Fināla kārtā komanda Oposumi ieguva 82 punktus. Savukārt otrās vietas ieguvējus – komandu Fotoni (Nīcas vidusskola) no uzvaras šķīra 8 punkti – komanda kopā nopelnīja 74 punktus, bet trešās vietas ieguvēji – komanda Pozitīvie Elektroni no Talsu Valsts ģimnāzijas – ieguva 73 punktus. Vairāk informācijas par komandām, to dalībniekiem un finālā iegūtajām vietām https://www.fizmix.lv/eksperiments/komandu-tops

Inga Cīrule, erudīcijas konkursa koordinatore