17.oktobrī Nīcas vidusskolas jaunieši devās uz otro Panākumu Universitātes lekciju- diskusiju “Personības pašpilnveide un attīstību veicinošie faktori”. Ar jauniešiem pieredzē dalījās grupas “Gain Fast” solists un ielu vingrotājs Kaspars Zlidnis par veselību veicinošiem paradumiem, rakstura un ķermeņa rūdīšanu un disciplīnu, TV personības Lelde Lietaviete un Aivis Ceriņš par sapņu piepildīšanu un to, kas notiek otrpus TV kadra jeb profesijas aizkulisēm. Bija interesanti, izzinoši un izglītojoši.

Pirmajā  nodarbībā jaunieši tikās ar Uģi Kuģi, Reini Nitišu un Ditu Graudu un, protams, guva vērtīgas atziņas. Mācību gada laikā plānotas 8 šāda veida nodarbības, ko organizē biznesa augstskola “Turība”.