Daily Archives: 10/11/2017

Šodien, atzīmējot Lāčplēša dienu, skolā notika vairākas aktivitātes. Skolēnu valdes meitenes (Sondra, Katrīna, Elīna, Kate, Keitija, Marta) devās pie klasēm, lai atgādinātu, kas īsti ir Lāčplēša diena, ko tā ikvienam Latvijas piederīgajam nozīmē, izdalīja arī sarkanbaltsarkanās lentītes, ko mazākajiem palīdzēja arī piespraust pie krūtīm, aicinot ikvienu tās šajā svētku laikā ar cieņu nēsāt.

Skolēniem notika arī kārtīgas  Lāčplēša cīņas, cīnoties savā starpā, bet ikvienam tā bija vispirms cīņa pašam ar sevi, savu gribu, apliecinot spēku un cīņas garu sevī.

Bet 9.klase kopā ar vēstures skolotāju Elīnu Krūmu, audzinātāju Ingrīdu Dejus un senlietu krātuves vadītāju Gitu Vanagu devās nolikt ziedus, pieminēt Brīvības cīņu dalībniekus, aizdedzot svecītes viņu atdusas vietās Nīcas novada kapsētās.

Vairāk foto galerijā