Daily Archives: 01/02/2018

Programmēšanas pulciņa un robotikas pulciņa vadītāja Sandra Rāte izmēģināja jauno skolas 3D printeri!

Testa rezultātā tika izveidots pirmais produkts! Priecājamies, ka mūsu skolas skolēniem un pedagogiem būs iespēja darbā izmantot jaunākās mūsdienu tehnoloģijas!

1.februārī skolā pie sākumskolas skolēniem viesojās kādas neparastas profesijas pārstāvji – stikla pūtēji no Ventspils. Ļoti saistošajā nodarbībā skolēni uzzināja, kā top dažādi darbi no stikla, uzzināja dažādus faktus par stikla darbiņu tapšanas procesu un šīs profesijas darba specifiku, turklāt dažiem pašiem bija iespēja izmēģināt stikla pūšanu. Bet tas nebūt nebija viss – par savu aktīvo iesaistīšanos nodarbībā, jautājumiem un atbildēm skolēniem bija iespēja nopelnīt no stikla pūstas dāvaniņas.

30.janvārī notika citāda psiholoģijas un literatūras stunda 12.klasei. Tai īpaši gatavojās gan skolotājas, gan 12.klases skolnieks Miks Ritvars Kļaviņš, jo tika gatavota jaunieša radošo darbu izstādes atklāšana. Mika radošās spējas ir daudzveidīgas, to jaunietis atklāja gan klasesbiedriem, gan citiem viesiem. Izstādē izlikti viņa zīmējumi un fotogrāfijas, bet pasākumā Miks ar klasesbiedru un vokāli instrumentālās grupas, kurā arī pats jaunietis muzicē, dalībnieku palīdzību izpildīja dziesmas ar paša komponētu mūziku un vārdiem. Un vēl – klases meiteņu izpildījumā klātesošie varēja iepazīties ar Mika sarakstītajiem dzejoļiem.

Paldies visiem, kas atsaucās Mika aicinājumam būt klāt izstādes atklāšanā, paldies visiem, kas palīdzēja izstādes tapšanā.

Aicinām ikvienu iepazīties ar izstādi skolas ziemas dārzā!

Foto galerijā apskatāmas bildes no izstādes atklāšanas pasākuma!