Daily Archives: 14/02/2018

13.februārī jau sesto reizi Nīcas vidusskolas jaunieši devās uz Rīgu, lai piedalītos Panākumu Universitātes lekcijā “Pašapziņa un pašvērtējums”.

Šajā reizē pieredzē dalījās Armands Simsons, viņa diskusijas tēma- “Daru to, kas patīk!”, un galvenās atziņas, ka viss dzīvē jādara ar smaidu uz lūpām un  prieku acīs, jo prieks padara dzīvi interesantāku, tas ir dzenulis, lai viss notiktu, kā arī jāpieņem visi izaicinājumi, ko dzīve piedāvā. Viņa vārdiem sakot – “dzīve nav dzīve, darbs nav darbs, tā ir spēle… un spēle ir jābauda!”

TV personības, raidījumu un pasākumu vadītājas Grētas Gorjučko lekcijas tēma bija “Uzdrīkstēšanās māksla pāri savu spēju robežām”, kuras laikā klausītāji nonāca pie atziņām, ka, jo vairāk dara, jo vairāk var izdarīt, ka nauda nav vienīgais darba novērtējums, neteikt “nē” jauniem izaicinājumiem, ieņemt pareizo attieksmi, uzdrīkstēties.

Visinteresantākā bija Māra Šveiduka uzstāšanās “Piesātinātas dzīves un panākumu gūšanas stratēģijas”. Sarunas laikā viņš dalījās iespaidos un pieredzē no seriāla “Robinsoni” filmēšanas, kā norūdīt organismu fiziski un garīgi. Galvenā atziņa, ka visas dzīves laikā var sevi pilnveidot fiziski un garīgi, nevajag dzīvot ilūziju pasaulē, ka cilvēks laicīgi jāsagatavo reālai dzīvei.

Nīcas vidusskolas jaunieši arī atsaucās Panākumu Universitātes aicinājumam piedalīties ziedojumu akcijā dzīvnieku patversmei “Mežavairogi” un aizveda ķepaiņiem vairākus kilogramus barības.