22.martā Nīcas vidusskolas jaunieši devās uz kārtējo Panākumu Universitātes nodarbību Rīgā, Biznesa augstskolā “Turība”. Nodarbības pirmajā daļā bija mācību ekskursija DB SCHENKER- vienā no lielākajiem loģistikas uzņēmumiem Latvijā. Jaunieši iepazinās ar uzņēmuma darbību, vēsturi, apskatīja noliktavas un pārkraušanas telpas, ieguva informāciju par loģistikas speciālistu darbu, karjeras iespējām, izglītību.

Pēcpusdienā jaunieši tikās ar diviem interesantiem lektoriem- Edgaru Pētersonu un Intu Ķuzi.

Radošās aģentūras “Weekend” stratēģiskais plānotājs un partneris Edgars Pētersons ar uzkrāto pieredzes bagāžu darbā ar Latvijas vadošajiem zīmoliem, dalījās iespaidos par to, kas mūsdienu mainīgajā vidē mārketinga vadītājam palīdz būt veiksmīgam.

Ģenerālis Ints Ķuzis, Valsts policijas priekšnieks, stāstīja par dienesta specifiku, nepieciešamo izglītību, rakstura īpašībām, kas nepieciešamas, lai veiksmīgi veidotu karjeru policijā.