3.un 4. klases skolēni maija noslēguma  nodarbībā apskatīja citu skolēnu individuālos projektus, prezentēja savu veikumu, atskatījās, novērtēja un nosvinēja mācību gada noslēgumu.

Spēļu prezentētāji bija Markuss Leilions, Aimens Vēveris un Daniels Jansons. Pēc katras prezentācijas pārējie skolēni uzdeva jautājumus prezentētājiem par spēli, tās veidošanu, uzdevumiem, līmeņiem, grūtībām, par uzlabošanas iespējām u.c. Pēc tam turpinājumā notika spēļu „tirgus”, kur katram bija iespēja ar Learn IT naudiņām jeb balsīm nobalsot par vērtīgāko spēli. 1.vietu un diplomu par labāko spēli ieguva Aimens Vēveris, 2.vietā Markuss. Savukārt Markuss Leilions ieguva visvairāk punktus Classdojo vietnē kā čaklākais pulciņa dalībnieks, kuram tika balva no Learn IT Rīgas biroja – uzvarētāja T-krekls! Apsveicam!

Visi pulciņa dalībnieki tika apbalvoti 1., 2. un 3. līmeņa nozīmītēm un ar Learn IT diplomiem par dalību pulciņā šaja mācību gadā. Paldies dalībniekiem par radošumu, pacietību un izturību. Tiksimies atkal rudenī!

Learn It pulciņa skolotāja Sandra Rāte