27.septembrī Nīcas vidusskolas 10.-12.klašu 18 jaunieši devās uz BA “TURĪBU” Rīgā, lai piedalītos Panākumu Universitātes lekcijās- diskusijās “Ievads mūsdienu uzņēmējdarbības aktualitātēs”. Ar jauniešiem diskutēja motivātors, uzņēmējs, dzīves zinātnieks Niks Jansons, lekcijas moto “Beidz domāt! Uzdrīksties!”.  Galvenā atziņa, ka jābūt dzīves mērķiem, tikai tad var kaut ko sasniegt. Līdzīgas idejas pauda uzņēmējs, mentors, bioloģiskās z/s “Dimantu kalns” īpašnieks Pēteris Dimants. Viņš jauniešus iepazīstināja ar 9 panākumu noslēpumiem, kā galvenos minot- aizrautību, darbu, koncentrēšanos uz mērķi, sevis piespiešanu, ideju, kalpošanu cilvēkiem, neatlaidību, pacietību, izglītību, ģimeni, prātu. Hosama Abu Meri saruna bija emocionāla, patriotiska, iedvesmojoša  “Ar pārliecību par sevi, ar pārliecību par Latviju!”.