Daily Archives: 02/10/2018

Skolai 1.oktobris ir īpašs datums, tajā skolas saime atzīmē skolas jubileju, šogad jau 83. Bet vēl nesen skolas muzeja vadītāja, pētot dažādus materiālus, uzzināja, ka pirms 80 gadiem 18.septembrī notikusi skolas iesvētīšana.

1.oktobrī, labu vēlot arī jaunajai skolas ēkai, tika uz skolu uzaicināts  Grobiņas iecirkņa prāvests Ainārs Jaunskalže kopā ar Nīcas vidusskolas bijušo audzēkni, bet tagad mācītāja palīgu Pāvilu Bobinski. Klātesot tagadējai direktorei un bijušajam skolas direktoram Gunāram Grīnbergam, citiem skolotājiem un skolēniem, tika iesvētīta arī jaunās skolas ēka, šķetināts atmiņu kamolītis par jaunās skolas piebūves celšanu.

• 01.10. Miķeļdienas tirdziņš
  • 01.10. Skolas jubilejas ietvaros jaunās skolas iesvētīšana
  • 03.10. Klejojošo ķirbīšu izstādes atklāšana
  • 02.10. Skolēni piedalās starpnovadu minifutbola sacensībās B grupai Durbē