Daily Archives: 12/10/2018

10. oktobrī Nīcas vidusskolā, turpinot karjeras nedēļu, norisinājās paneļdiskusija par karjeras vadības prasmēm. Paneļdiskusijā, kā eksperti piedalījās LIAA filiāles Liepājas biznesa inkubatora vadītājs Gints Reķēns, LBJC struktūrvienības “Jauniešu māja” vadītāja Inga Laugale, jaunietis Marks Daniels Armanovičs un Nīcas vidusskolas 9.-12. klašu skolēni. Eksperti pārstāvēja dažādus viedokļus un dalījās savā pieredzē, atbildot uz jauniešiem interesējošiem jautājumiem, kuri skar darba tirgu un tajā nepieciešamajām prasmēm. Paneļdiskusijas mērķis bija informēt jauniešus par karjeras vadību prasmju nepieciešamību darba tirgū. Tika diskutēts par tām prasmēm, kuras nepieciešamas, lai iekļautos darba tirgū, kāpēc darba devēji nevēlas ņemt darbā jauniešus, kas no jaunieša tiek gaidīts un ko eksperti iesaka jauniešiem izmantot, lai pilnveidotu sevi mācību procesa gaitā un būtu gatavi darba tirgum. Paneļsdiskisijas rezultātā tika secināts, ka nav veiksmes stāstu, kā teica G. Reķēns, ir tikai smags darbs, mācību pieredze un personības pilnveidošana, jo viss ir katra paša rokās.
Liels paldies ekspertiem un tiem jauniešiem, kuri piedalījās!

Pedagogs karjeras konsultants
Elīna Krūma

15.10. vidusskolēni piedalās “Panākumu Universitātes” nodarbībās Biznesa augstskolā Turība Rīgā.

17.10. projektu diena 10. un 11.klases skolēniem.

19.10.  skolas diskotēka (atcelta)