Daily Archives: 17/10/2018

15.oktobrī Nīcas vidusskolas jaunieši atkal devās uz Rīgu, lai Panākumu Universitātē ieklausītos juristes Ievas Brantes, biedrības ZINIS valdes priekšsēdētājas, praktiskā radošuma treneres Vitas Brakovskas, aktiera Andra Buļa un TV žurnālista Ērika Palkavnieka motivējošajās lekcijās par mērķu plānošanas un sasniegšanas sekmējošiem un motivējošiem faktoriem.

12.oktobrī Nīcas vidusskolas jaunieši Roberts Šīmanis, Edgars Miķelis Kovaļskis, Nikola Paula Stase devās uz Rīgu, lai kopā ar jauniešiem no visas Latvijas piedalītos projekta “Esi Līderis” Līderu Parlamentā un pārstāvētu mūsu skolu. Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes telpās parlamentārieši diskutēja, dalījās pieredzē, iepazinās ar mācību gada aktualitātēm, izteica priekšlikumus projekta darbībai un ievēlēja Parlamenta Prezidentu un Viceprezidentu. Lepojamies, ka Viceprezidents ir Roberts Šīmanis.

Pēc svinīga kliņģera un jaukām sarunām, jaunieši devās uz Ministru kabinetu / Government of Latvia skaistā ekskursijā, iepazīstot un redzot klātienē mūsu Latvijas valsts valdības darbu.