Daily Archives: 25/10/2018

Tehnoloģiju konkurss “Ventspils IT Challenge 2018” žūrija ir novērtējusi, kuri skolēni demonstrēs savas zināšanas informācijas tehnoloģiju jomā konkursa otrajā kārtā, kas notiks Ventspilī no 7. līdz 9. novembrim.

Ventspils finālā piedalīsies tikai 18 labākās Latvijas, Lietuvas un Igaunijas komandas katrā no A,B, C un D grupām. Šogad konkursa 1.kārtā piedalījās skolēni no 206 dažādām izglītības iestādēm. Konkursam ir reģistrētas 494 komandas: 362 no Latvijas, 67 no Lietuvas un 65 no Igaunijas. Šogad visvairāk komandu, kas reģistrētas vecuma grupā – no 7. līdz 9. klasei – kopā 192 komandas.

Fināla kārtā ir tikuši Nīcas vidusskolas 9.klases zēni – Klāvs Vadonis, Aigars Juris Seļavins un Rihards Putra, kuri ir izveidojuši video angļu valodā par IT tēmu – sākot no idejas, tās aprēķiniem, vizualizācijas, darba plānošanas, prototipu radīšanas, līdz produkta prezentācijai un reklāmas kampaņai.

Sveiciens mūsu finālistiem un veiksmi konkursā!

Skolotāja Sandra Rāte