Daily Archives: 01/11/2018

Nīcas vidusskolas 2.klase ar audzinātāju Ilvu Rasu 31.oktobrī devās uz Rīgu, lai piedalītos projekta “Sporto visa klase” atklāšanas pasākumā. Pasākumu atklāja Latvijas Valsts prezidents R. Vējonis, LOK prezidents A.Vrubļevskis, LOK ģenerālsekretārs Ž.Tikmers, Aizsardzības ministrs R.Bergmanis  ar svinīgām uzrunām. Pasākums tika organizēts kā grandiozs šovs, kur uzstājās velo braucēju komandas “Green Trials” ielu vingrotāju šovu komandas “Street warriors”, hip hop dejotāju paraugdemonstrējumi, bunģiera Andžeja Grauda bungu performance. Klases audzinātājai I.Rasai un klases kapteinei Hannai Solovjovai Valsts prezidents pasniedza “Sporto visa klase” karogu un dāvanas.

Noslēgumā notika pusstundu gara grupas “Bermudu divstūris” uzstāšanās, par kuru skolēni bija sajūsmā. Pasākumu Arēnā Rīga kopumā apmeklēja ap 7000 dalībnieku.