Pārbaudījumi draudzībai? Kopīgi noslēpumi? Meitenes? – to visu varēja vērot Goda teātra  izrādē “Čomiņi” ar Edgaru Ozoliņu un Rolandu Beķeri draugu lomās. Čomiņi – tie ir viņi – labākie draugi Olivers un Pāvels. Starp viņiem nav noslēpumu. Viņi runā par visu un, protams, par meitenēm. Un tieši meitene ir tā, kas nostājas starp viņiem un kļūst par lielāko pārbaudījumu abu draudzībai. Izrādei tapt palīdzējis režisors Leons Leščinskis un scenogrāfs Varis Siliņš. Noskatoties šo izrādi, skolēni atzina, ka tā ļoti patikusi, bijusi ļoti mūsdienīga, ka uz skatuves attēlotās draugu attiecības  ir ļoti tipiskas un reālas ikdienas skolas dzīvē un ka pati izrāde atgādina, cik vērtīga ir draudzība ikviena skolēna gaitās. Izrāde tika nominēta kā gada izrāde pusaudžiem teātra “Spēlmaņu nakts” balvai.    Pēc izrādes skolēniem bija iespēja izjautāt aktierus par aktiera profesiju un izteikt savas pārdomas par redzēto un pārdzīvoto, skatoties izrādi. Skolēniem šī izrāde tika nodrošināta ar iniciatīvas “Latvijas skolas soma” atbalstu.