Sasniegumi

Skolēnu panākumi olimpiādēs:

  • 11.novembrī  Markuss Siliņš (10.klase) piedalījās Jauno Ģeogrāfu skolas Latīņamerikas olimpiādē un ieguva 2. vietu 10.klašu grupā.
  • 12.decembrī  Markuss Siliņš (10.klase) piedalījās Jauno ģeogrāfu skolā Kurzemes novada VIII ģeogrāfijas olimpiādē un ieguva 2. vietu 10.klašu grupā.
  • 30.novembrī  Roberts Šīmanis (9.klase) piedalījās starpnovadu bioloģijas olimpiādē un ieguva Atzinību 9.klašu grupā.
  • 12.janvārī Roberts Šīmanis (9.klase) piedalījās starpnovadu vēstures olimpiādē un ieguva 3.vietu 9.klašu grupā.
  • 12.janvārī Krista Otaņķe (9.klase) piedalījās starpnovadu vēstures olimpiādē un ieguva 1.vietu 9.klašu grupā.
  • 2.februārī Markuss Siliņš (10.klase) piedalījās starpnovadu matemātikas olimpiādē un ieguva 3.vietu.
  • 8.februārī Anastasija Pozdņakova (10.klase) piedalījās starpnovadu krievu valodas olimpiādē un ieguva 1.vietu.
  • 8.februārī Anna Burceva (10.klase) piedalījās starpnovadu krievu valodas olimpiādē un ieguva Atzinību.
  • 10.februārī  Markuss Siliņš (10.klase) piedalījās Jauno Ģeogrāfu skolas  olimpiādē un ieguva 1. vietu.
  • Pamatskolas komanda piedalījās Liepājas Universitātes fizikas olimpiādē un ieguva 3.vietu.
  • Roberts Šīmanis (9.klase) piedalījās Liepājas Universitātes fizikas olimpiādē un ieguva 3.vietu.

Skolēnu panākumi konkursos:

  • Sākumskolas ansamblis (E.Latvena, E.Pūķe, E.Cābele, L.Lapiņa, A.Sīle) piedalījās novada konkursā “Lakstīgala” un ieguva tiesības pārstāvēt novadu Kurzemes reģiona sacensībās.
  • Sākumskolas ansamblis piedalījās Kurzemes reģiona konkursā “Lakstīgala” un ieguva 1.pakāpes diplomu.

Skolēnu panākumi sportā:

  • 26.septembrī  Sandija Stalta (6.klase) piedalījās vieglatlētikas četrcīņas sacensībās Vaiņodē un izcīnīja 1.vietu.
  • 26.septembrī  Dāvids Markus Mokorenko (5.klase) piedalījās vieglatlētikas četrcīņas sacensībās Vaiņodē un izcīnīja 1.vietu.
  • 26.septembrī  Katrīna Filaka (5.klase) piedalījās vieglatlētikas četrcīņas sacensībās Vaiņodē un izcīnīja 2.vietu.
  • 26.septembrī Daniels Buks (5.klase) piedalījās vieglatlētikas četrcīņas sacensībās Vaiņodē un izcīnīja 3.vietu. 
  • 4.oktobrī B grupas zēni piedalījās starpnovadu futbola sacensībā Durbē un ieguva 2.vietu.
  • 14.novembrī Kristers Apinis (5.klase) piedalījās galda tenisa sacensībās starp Rucavas un Nīcas skolām un ieguva 2.vietu.
  • 14.novembrī Marta Lībeka (5.klase) piedalījās galda tenisa sacensībās starp Rucavas un Nīcas skolām un ieguva 3.vietu.
  • 14.novembrī  Keitija Miksone (5.klase) piedalījās galda tenisa sacensībās starp Rucavas un Nīcas skolām un ieguva 1.vietu.
  • 14.novembrī Emīls Dobelis (7.klase) piedalījās galda tenisa sacensībās starp Rucavas un Nīcas skolām un ieguva 1.vietu.
  • 14.novembrī Roberts Šīmanis (9.klase) piedalījās galda tenisa sacensībās starp Rucavas un Nīcas skolām un ieguva 2.vietu.
  • 23.novembrī A grupas jaunietes piedalījās starpnovadu basketbola sacensībās Priekulē un ieguva 1.vietu.
  • 23.novembrī B grupas meitenes piedalījās starpnovadu basketbola sacensībās Priekulē un ieguva 3.vietu.
  • 25.novembrī  Jolanta Rozenbaha (10.kl.) piedalījās Durbes novada atklātajā čempionātā galda tenisā un ieguva 2.vietu.
  • 25.novembrī  Roberts Šīmanis (9.kl.) piedalījās Durbes novada atklātajā čempionātā galda tenisā un ieguva 2.vietu.
  • 25.novembrī  Daniela Venškeviča (8.kl.) piedalījās Durbes novada atklātajā čempionātā galda tenisā un ieguva 3.vietu.
  • 2.decembrī  Alise Sila (5.kl.) piedalījās galda tenisa starptautiskās sacensībās Liepājas OC un ieguva 2.vietu.
  • 2.decembrī  Keitija Miksone (5.kl.) piedalījās galda tenisa starptautiskās sacensībās Liepājas OC un ieguva 3.vietu.
  • 2.decembrī  Katrīna Filaka (5.kl.) piedalījās galda tenisa starptautiskās sacensībās Liepājas OC un ieguva 3.vietu.
  • 2.decembrī  Kristers Apinis (5.kl.) piedalījās galda tenisa starptautiskās sacensībās Liepājas OC un ieguva 3.vietu.
  • Oskars Miksons (2.klase) –  1.vieta kopvērtējumā starp 2009.dzimušajiem basketbola Liepājas, Grobiņas un Nīcas  zēniem VFS sacensības 2009-2010.g.dzimušiem.
  • 25.janvārī A grupas jaunietes piedalījās starpnovadu florbola sacensībās Aizputē un ieguva 1.vietu.
  • 30.janvārī B grupas meitenes piedalījās starpnovadu florbola sacensībās Aizputē un ieguva 2.vietu.
  • 3.februārī  Roberts Šīmanis (9.kl.) piedalījās Pāvilostas novada atklātajā čempionātā galda tenisā un ieguva 3.vietu.
  • 6.februārī 3.-5.klases zēni piedalījās starpnovadu tautas bumbas sacensībās Vaiņodē un ieguva 2.vietu.
  • 6.februārī 3.-5.klases meitenes piedalījās starpnovadu tautas bumbas sacensībās Vaiņodē un ieguva 2.vietu.
  • 19.februārī  Jolanta Rozenbaha (10.kl.) piedalījās starpnovadu galda tenisa sacensībās Durbē un ieguva 1.vietu.
  • 19.februārī Sandis Pētersons (3.kl.) piedalījās starpnovadu galda tenisa sacensībās Durbē un ieguva 1.vietu.
  • 19.februārī  Roberts Šīmanis (9.kl.) piedalījās starpnovadu galda tenisa sacensībās Durbē un ieguva 2.vietu.
  • 19.februārī  Alise Sila (5.kl.) piedalījās starpnovadu galda tenisa sacensībās Durbē un ieguva 2.vietu.
  • 19.februārī  Kristers Apinis (5.kl.) piedalījās starpnovadu galda tenisa sacensībās Durbē un ieguva 2.vietu.
  • 19.februārī  Daniela Venškevica (8.kl.) piedalījās starpnovadu galda tenisa sacensībās Durbē un ieguva 3.vietu.